Need For Speed Most Wanted Forum

Największe Forum O Grze Need For Speed Most Wanted


  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Poczta Polska (Wysyłki Skandale Moja Opinia)

#1 2010-12-29 21:16:32

 Administrator

Właściciel Forum

26468298
Call me!
Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Poczta Polska (Wysyłki Skandale Moja Opinia)

Witam wszystkich dziś poruszę bardzo istotny temat z którym wielu allegrowiczów ma lub miało do czynienia a mianowicie "Poczta Polska" jak wiadomo oferuje nam ona usługi w zakresie Wysyłki/Wpłaty/Wypłaty/Odbiory itp... dziś zajmiemy się Wysyłkami. Jak wiadomo nie raz nie dwa pisano w gazetach na forach blogach i podobnych serwisach o tak zwanych zaginionych paczkach... Które nigdy nie docierają do odbiorcy SKANDAL czyż nie ? Z powodu tego że Poczta Polska dziennie otrzymywała pół miliona wiadomości od osób których paczki zaginęły w drodze... Poczta Polska jak widać wpadła na pomysł udostępnienia nam danych do magazynu poczty za pomocą wyszukiwarki dostępnej na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/ po wpisaniu identyfikatora przesyłki nadanego przy wysłaniu paczki i wpisaniu go w odpowiednie pole pojawią się nam wiadomości o naszej paczce tj. Godziny odbioru w poszczególnych placówkach pocztowych data wysłania itp http://img714.imageshack.us/img714/5382/uo0023.png sam z tego skorzystałem lecz i tu pojawił się problem zaciekawiło mnie to że jak widać o godzinie 17:25 nie udało się dostarczyć mi przesyłki dziwne bo calutki dzień od rana byłem w domu oczekując na przesyłkę pomyślałem WTF ? o co tu chodzi no więc poprosiłem mamę aby zadzwoniła na pocztę i dowiedziała się o co chodzi... gdy zadzwoniła podała moje dane identyfikator przesyłki datę nadania miejscowość nadania dowiedzieliśmy się że przesyłka nie została dostarczona z powodu ? choroby kuriera pocztowego było to żałosne i najgłupsze co w życiu słyszałem kuriera pocztowego nawet nie było a przesyłka otrzymała status nie odebranej przeze mnie gdybym nie wszedł na stronę Poczty Polskiej i nie znalazł całkowicie przypadkiem opcji Śledzenia Przesyłek tak naprawdę nie otrzymał bym jej w cale bo po kilku dniach paczka choć priorytetowa została by rzucona w kąt pod stertę nowych paczek i nie wiadomo czy w ogóle kiedyś bym ją otrzymał zmartwiło mnie to bo wychodzi na to że jeśli sami się nie zainteresujemy Poczta Polska sama tego nie zrobi i trzeba na to uważać myślę że to ostrzeże młodych allegrowiczów przed Pocztą Polską i użytkowników forum przed "Takimi numerami" Moja opinia ? Kompletne ZERO odpowiedzialności za przesyłki i ich zawartość tak więc jeśli chcemy aby przesyłka dotarła w całości do odbiorcy w tym przypadku byłem to ja to polecam tak jak to zrobił nadawca mojej przesyłki ją ubezpieczyć jest to dosłownie 5 minut wypełniamy druczek dopłacamy 20 złotych i nie ma możliwości aby przesyłka nie dotarła bądź została zgubiona bo wtedy Poczta Polska płaci nam naprawdę spore pieniądze za uszkodzoną przesyłkę... Pozdrawiam


SYGNATURA

W NFS Ulica to twój przyjaciel a samochód to broń...

Aktualnie Gram na XBOX w NFS MW

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Poczta Polska (Wysyłki Skandale Moja Opinia)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nfs.pun.pl